KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14188029
nr 1418 8029
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik / collage, "Hjärnans lidelse". Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 64x74 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:39:18
100 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)